„I z kamenů, které nám leží v cestě, je možné vystavět něco krásného.“
J. W. Goethe

Kvalifikační zkouška - Lektor dalšího vzdělávání

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

U kvalifikační zkoušky jsou přítomni dva členové komise (popřípadě externisté z jiných organizací), zkouška trvá 2-4 hodiny. Zkoušený předloží komisi občanský průkaz. Zkouška proběhne podle hodnotícího standardu NSK a to v rovině teoretické i praktické.

Cena: 4 900 Kč

Termín: 16. a 17.2.2017

Místo konání: Praha (bude upřesněno)

Přihlášky zasílejte na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (počet účastníku omezen na 5 na den)
Do předmětu zprávy napište název akce a datum. V textu zprávy uveďte Vaše jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo.

Do pěti pracovních dnů Vám bude e-mailem potvrzeno přijetí přihlášky.

 

 

 

Historie kvalifikačních zkoušek ve vzdělávací společnosti Alkion centrum:

 

  • 12.12.2013 - zkoušky se účastnili 4 studenti, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání. (Fotogalerie)
  • 22.5.2014 - zkoušky se účastnilo 8 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání. (Fotogalerie)
  • 9.1.2015 - zkoušky se účastnilo 5 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání. (Fotogalerie)
  • 28.1.2015 - zkoušky se účastnili 3 studenti, dva z nich absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání. (Fotogalerie)
  • 24.8.2016 - zkoušky se účastnilo 5 studentů, kteří absolvovali přípravný kurz. Všichni zkoušku úspěšně vykonali a získali osvědčení o kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání. (Fotogalerie)

 

 

Všem našim absolventům přejeme hodně zdaru v profesi i v osobním životě.