„I z kamenů, které nám leží v cestě, je možné vystavět něco krásného.“
J. W. Goethe

Mgr. Květa Hrbková

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

psychoterapeut
kouč
lektor měkkých dovedností

tel.: +420 777 012 983
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

"Jsem člověk, který je rád na světě, přestože si vůbec nemyslím, že je to jednoduché místo."


Jsem terapeut, lektor, konzultant. Jsem průvodce a pomocník těm, kteří chtějí příjemně žít svůj život a jsou pro to ochotní něco udělat.

Věřím v člověka, jeho síly zvládnout náročné situace, které nám život staví do cesty.
Věřím v sílu osobního růstu a lidského potenciálu.
Podporuji své klienty v procesu poznávání vlastních zdrojů, zvyšování jejich kompetence k životní stabilitě a k dosahování jejich celkové spokojenosti.
..... svět a lidé se mění, společnosti a okolí se mění, požadavky a očekávání se mění, vztahy se mění – a je snadné se v těch kontinuálních změnách ztratit. Na chvíli nebo i na dlouho. Pomáhám jednotlivcům, týmům i společnostem pochopit sami sebe a navzájem mezi sebou.
Nadále chci zůstat oporou a důvěrníkem těm, kteří najdou sami v sobě odvahu podívat se do svého vnitřního "já" a pracovat sami na sobě.

Podporuji Vás na Vámi zvolené cestě. Tak, abyste dosáhli Vámi definovaných cílů – kvalitativních i pocitových. Děkuji Vám za Vaši důvěru! Moc si jí vážím.Co přináším:

Individuální poradenství
Individuální poradenství je pomocník, který nás vezme za ruku, když bloudíme na křižovatkách života.
Je to pomoc při hledání sebe, svého vlastního "já". Je to podpora, která nám může být průvodcem při zkoumání svých psychických i fyzických problémů.
Díky sebe-náhledu můžeme přistoupit k řešení svých obav, nejistot a bloků, které nám mohou bránit ve svobodném prožívání života. Je to možnost, jak vidět radost, kterou nám život přichystal.
Co Vám může přinést terapeutická podpora, kterou nabízíme:
1.    lidský přístup a důvěrný rozhovor
2.    pomoc při řešení problémů, osobních či vztahových
3.    pomoc při hledání východisek z náročných životních situací (rozvod, ztráta zaměstnání apod.)
4.    orientaci ve svém vnitřním světě
5.    uzavírání starých bolestí
6.    možnost sebepoznání a setkání Vás samotných se sebou
7.    kontakt s životními možnostmi

Zkušenosti v oblasti  poradenství
Pracuji v této oblasti patnáct let, věnuji se individuální i párové terapii.  Často je to řešení vztahových problémů, životní změny, krize, rozvoj sebedůvěry, hledání smyslu života, psychosomatické potíže, prevence syndromu vyhoření, zacházení s emocemi, zvládání partnerských problémů a krizí, podpora při řešení mezigeneračních problémů v rodině a v poslední době i zvládnutí ztráty zaměstnání.

Zkušenosti v oblasti lektorské činnosti
Předávám teorii a praxi v oblasti školství, sociální práce, ale také ve firmách a ve státní správě. Kurzy a semináře, které vedu se týkají psychické stability, prevence syndromu vyhoření, komunikace v rodině, partnerství, ale i v pracovním týmu a mnoho dalších.  Kurzy jsou připravené na míru, podle potřeb klienta.

Otevřené kurzy
Vedu seberozvojové kurzy s tématy směřujícími k porozumění životu.


Vystudovala  jsem Andragogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze. Absolvovala výcvik krizové intervence, psychosociální výcvik a výcvik psychoterapeutického působení barev.

A kdo byl mým největším učitelem?
Život sám.